Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile kalori dziennie w czasie odchudzania ?;d


KungFuWoda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

95 kg 15 lat ? Ja pierdole... Najlepiej niech ci rodzice lodowke na kłódkę zamkną a ty zamiast pisac ten temat to juz dawno powinienes ruszyc dupe i na dworzu okrazenia podworka robic.

 

@ nic nie powinienes jesc albo 1 kanapke dziennie bez masla.

Opublikowano

Powienieneś chudnąć, no chyba że to masa mięśniowa <lol2>. Masz chudnąć, nie jedz słodyczy, ograniczaj kalorie, i ćwicz coś :)

Opublikowano

500 kalorii lol . Tyle kalorii zabija twoj organizm ale po tyg beda efekty :D I tak niezwytrzymasz bo zakladam ze jesz dziennie po 4/5 k :P

wakow9.png
Opublikowano

Polecam diete proteinowa dr. Dukana. Przez 3 dni jesz TYLKO produkty dozwolone w fazie 1 tej diety. Fajne jest to, że możesz jesc tych produktow do woli, bez ograniczen. przez tydzien mozesz schudnac do 10 kg. Poczytaj sobie w necie o tej diecie.

 

Ta dieta niektórym niszczy nerki.

 

Co do tematu - 600-700 kcal to głodzenie i katowanie organizmu.

Musisz policzyć swoje dziennie zapotrzebowanie (ile zużywasz w ciągu dnia) a potem wchodzisz w ujemny bilans kaloryczny ale nie zbyt duży...

Z resztą nie pytaj na mpc to bu ci zaczną pisać świetne odp. jak na 600kcal tylko wbijaj

http://www.sfd.pl/odchudzanie/

Pomożemy ;-)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

@Up no ale prawda prawda to ze im mniej kalorii to lepiej. To moj organizm i ja nim kontroluje ale powiem ci ze w 4 dni przed wazeniem kiedys schudlem 9 kg a jechalem na sucharach przez te 4 dni co moze sie orwnac nie wiem 200 kaloriach + z 6 litrow wody. Oczywiscie umialem sie utrzymac bez efektu jojo ale musialem spowrotem wrocic do normalnej wagi.

wakow9.png
Opublikowano

Najlepiej nic, chleb + woda 2 tygodnie, schudniesz a nie umrzesz.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

3000 minimum, rozłożone po 8 porcji dziennie - systematyczne jedzenie ;x

3000 kcal to za dużo dla mnie przy wadze +90kg (jeśli mówimy o redukowaniu).

To ile kcal i ile odjąć to jest zależne od każdego człowieka.

 

F4k3r@ nie prawda ;-) Katujesz jedynie swój organizm, po 3 dniach bez wystarczającej ilości kcal (jak np. 600kcal) twój organizm przechodzi w tryb oszczędnościowy. Przytyjesz potem 2x przy czym jedynie zaszkodzisz organizmowi, bo procesy regulowane w organiźmie potrzebuję niezbędnych składników odżywczych (jak aminokwasy, mineraly czy witaminy etc etc). Wyniszczasz swój organizm, nawet nie wiesz do jakiego stopnia.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Polecam Ci 5 posiłków dziennie systematycznie co 3h na śniadanie 2skibki chleba razowegograham na drugie śniadanie skibka i to nie ważne czy jesteś głodny czy najedzony.Obiad mięso gotowane kupa warzyw mało ziemniaków podwieczorek może być galaretka kolacja tak samo jak drugie śniadanie.Tak mi polecił dietetyk i schułem w 2tyg 5kg.Oczywiście możesz zjeść loda za np podwieczorek lub za posiłek.

Ćwiczenia 20 brzuszków , 20nożyc poziomych , potem pionowe.

Tak mi mówił dietetyk

Opublikowano

3000 kcal to za dużo dla mnie przy wadze +90kg (jeśli mówimy o redukowaniu).

To ile kcal i ile odjąć to jest zależne od każdego człowieka.

 

F4k3r@ nie prawda ;-) Katujesz jedynie swój organizm, po 3 dniach bez wystarczającej ilości kcal (jak np. 600kcal) twój organizm przechodzi w tryb oszczędnościowy. Przytyjesz potem 2x przy czym jedynie zaszkodzisz organizmowi, bo procesy regulowane w organiźmie potrzebuję niezbędnych składników odżywczych (jak aminokwasy, mineraly czy witaminy etc etc). Wyniszczasz swój organizm, nawet nie wiesz do jakiego stopnia.

 

Zależy jaki tryb życia prowadzisz :x

 

wiek też się liczy - nastolatkowie potrzebują więcej do prawidłowego rozwoju, szczególnie jeśli pracują fizycznie na budowie np. jak ja :P

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Kazdego dnia dziękuje Bogu że mam wykurwiście szybki metabolizm i choć nie wiem ile bym wpierdalał to i tak zawsze bede warzyć jebane 60 kg. Szczęście w nieszczęściu.

 

Ps. Dieta dr. Dukana to dobra dieta, moja mama na niej schudła 18 kg w 5 miesięcy.

63989389769756300986.png

Opublikowano

3000 minimum, rozłożone po 8 porcji dziennie - systematyczne jedzenie ;x

3k o.O pierwsze słyszę ...

ja ci radzę odrzuć bekon itp. hotdog papa hamburger papa żadnych czipsów i nie zdrowego jedzenia ...

Opublikowano

3000 kcal to za dużo dla mnie przy wadze +90kg (jeśli mówimy o redukowaniu).

To ile kcal i ile odjąć to jest zależne od każdego człowieka.

 

F4k3r@ nie prawda ;-) Katujesz jedynie swój organizm, po 3 dniach bez wystarczającej ilości kcal (jak np. 600kcal) twój organizm przechodzi w tryb oszczędnościowy. Przytyjesz potem 2x przy czym jedynie zaszkodzisz organizmowi, bo procesy regulowane w organiźmie potrzebuję niezbędnych składników odżywczych (jak aminokwasy, mineraly czy witaminy etc etc). Wyniszczasz swój organizm, nawet nie wiesz do jakiego stopnia.

 

 

Widze ze twoja wiedza sie opiera na dziesiatkach stron przeczytanych na forach o kulturystyce , lecz uwierz mi to ze wiesz co sie dzieje w organizmie aminokwasy mienraly stany oszczednosciowe a tak gowno te wszystkie posty sa od ludzi ktorzy powtarzaja innych i nigdy nie sprobowali. To wszystko od strony medycznej ale praktyczna inaczej wyglada. Wiedza to nie wszystko. A kazdemu pasuje inna strona odzywiania bo kazdy organizm inaczej reaguje . Moj np. ci juz napisalem. Moze katuje swoj organizm ale nie umieram i mi sie nic nie dzieje .

wakow9.png
Opublikowano

Widze ze twoja wiedza sie opiera na dziesiatkach stron przeczytanych na forach o kulturystyce , lecz uwierz mi to ze wiesz co sie dzieje w organizmie aminokwasy mienraly stany oszczednosciowe a tak gowno te wszystkie posty sa od ludzi ktorzy powtarzaja innych i nigdy nie sprobowali. To wszystko od strony medycznej ale praktyczna inaczej wyglada. Wiedza to nie wszystko. A kazdemu pasuje inna strona odzywiania bo kazdy organizm inaczej reaguje . Moj np. ci juz napisalem. Moze katuje swoj organizm ale nie umieram i mi sie nic nie dzieje .

Ja wiele testuje na sobie. Każde katowanie organizmu jest odczuwalne. Ja też jak debil, na początku swoich przygód z tym sportem katowałem się przez 3 miesiące (miałem bodajże 13 lat) a skutki tego były niesamowicie wyraźne (jak np. bardzo słaba odporność czy częste złe samopoczucie ). Nie chcę ci mędrkować, ale jeżeli byś pociągnął coś takiego na dłuższą mete psujesz swój organizm ;-)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Na sniadanie 2kromki chleba suche.. Później duużo wody( wg. mnie najlepsza Dobrowianka) i tak co dziennie.. A i jeszcze rano biegaj sobie np. 2-4 kółka w okół ulic .

 

@ Aha i jeszcze odrzuć chipsy, McDonald itp. Nie zdrowe jedzenie.. Na obiad staraj sie jeść mało ale troszke tak.

cześć.

Opublikowano

odejdź od kompa i zacznij w coś grać (piłka nozna, siatka, kosz itp)

 

jedz jak najmniej max 700 kalorii ale i tak na poczatku pewnie nie wyrobisz

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Tak kurwa ! mieszkam na wsi i zapierdalam 25 km do miasta żeby wpierdolić hod doga... pff

 

I tak mnie wyśmiejecie itp że kłamie itp , ale od zawsze unikałem McDonald itp...

 

Zawsze w sql to kanapka , mineralna , obiad , kolacja 19 ... tyle ... a tego gówno od czasu do czasu jadłem...

dziś stosuję to , chodź nie wiem czy to dobre bo nie wiem czy katuję organizm :

 

1.) Śniadanie : 1-2 kromki chleb ( z ogórkiem / pomidorem / czasem szynka ) + mineralna .

2.) Obiad tak około 15 : zależy co jest , przeważnie jest zupa .

3.) Kolacja : Czasami kanapka lub gorący kubek .

4.) W wolnej chwili jadam : Jabłka / Winogrona / Brzoskwinie .

5.) Jakiś słodycz powyżej 400 kalori ( raz w tyg , )

6.) Ćwiczę tak że zrobiłem rowerek własnej produkcji . ( czytałem że mniej więcej przez 1 h " jeżdżenia " spalam 300 kalori )

7.) Codziennie po 30-1h min ćwiczeń na rowerku .

 

Kiedyś spytałem o lekarza ( próbowałem dietę... ale nie wychodziło ) i lekarz mi powiedział " że mogę mieć to w genach " ...

 

A i " pewnie nie wyrobisz " , cały czas mam zajęcie ... albo do mini praca albo to kumple itp . i jakoś o tym zapominam ;)

tevezby.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...